GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2016
GOC Juveniles II Latin
Last updated: 13.08.2016, 17:17
Qualified couples to 2nd round (46 couples) | ||
No. | Couple | Nation/Club |
2 | TOTH Aramisz / NIRUCZ Lorena Andreea | ROMANIA |
3 | PANTAZI Robert Stefan / MORARIU Alessia Ioana | ROMANIA |
4 | Nikita SYCHEV / Alexandra SOLOMATOVA | RUSSIA |
5 | Oleg KOLESNIKOV / Tatiana ZAVERTKINA | RUSSIA |
11 | Mateusz STAWOWY / Sara SILVA | POLAND |
13 | Arti Raul AAVIK / Milana Rosanna MAASIK | ESTONIA |
14 | Peter GABUSI / Anna Maria LUKINA | ITALY |
16 | PISLARU Eduard Victor / MIHALACHE Maria Georgiana | ROMANIA |
17 | Maxim GREVTSEV / Stefania SHAKHRAY | RUSSIA |
19 | Vladimir VYRLEEV / Maria PROSHLETSOVA | RUSSIA |
21 | Vladimir CEBANU / Sofia CHIORESCU | MOLDOVA |
22 | Nikolaj GUTSOL / Cara GABUSI | ITALY |
27 | Ernests Aksels DIMANTS / Marija PASCENKO | LATVIA |
28 | Henn-Jaagup ROOBA / Laura LAASIK | ESTONIA |
32 | ZAHARIA Razvan / TARZIANU Ana Maria | ROMANIA |
33 | Elias NAZARENUS / Sofia BERSCH | Schwarz-Weiß-Club Pforzheim |
35 | Dumitru POPA / Paula GUTU | MOLDOVA |
36 | Maxim CRIVITCHI / Bianca GRITCU | MOLDOVA |
37 | DINCEA Alexandru / SINCULET Andreea | ROMANIA |
40 | Mathieu EGGEMANN-TAISNE / Alessia BURZESE | FRANCE |
43 | Egor KAZANKIN / Sofia DENISOVA | RUSSIA |
44 | Vadzim IVASH / Ulyana SAMOKHINA | BELARUS |
48 | Alan ORDA / Arina MOHOVA | LATVIA |
50 | Adrian BODRUG / Laura ROTARU | MOLDOVA |
51 | David PARSEGIAN / Anastasia YUSUPOVA | RUSSIA |
54 | Kipras KURA / Morta BATUTYTE | LITHUANIA |
57 | Andrii NIKITONOK / Zlatoslava POLUBEN | UKRAINE |
58 | Yaroslav VARYPAEV / Polina KORNIENKO | RUSSIA |
59 | Alexandr ANDRONNIKOV / Irina MARTIUSHEVA | RUSSIA |
60 | Nikita PAVLOV / Taisia MALAKHOVA | RUSSIA |
61 | TELETIN Rares Andrei / CONSTANDACHE Malina Elena | ROMANIA |
62 | Grigory BOZHEVSKY / Beata LUKIANCHUK | RUSSIA |
64 | Daniel PASTUCHOW / Luna Maria ALBANESE | Grün-Gold-Club Bremen |
67 | David FLOREA / Marina GINCU | MOLDOVA |
68 | DUMITRESCU David Stefan / STANCIU Stefana Mihaela | ROMANIA |
69 | Kipras BURNEIKIS / Barbora MARTINKEVICIUTE | LITHUANIA |
70 | Anton SIFF / Katerin MATVEJEVA | ESTONIA |
71 | PASCAR Paul Ioan / DOZSA Timea | ROMANIA |
73 | Nichita NAGAILIC / Emanuela CATANA | MOLDOVA |
74 | Aliaksei SHABAN / Aleksandra CHIZHIK | BELARUS |
76 | Boris DROMLJAK / Emilie Alexandra DENIUS | Grün-Gold-Casino Wuppertal |
77 | Timur PANTSYR / Dariia BURYAK | UKRAINE |
78 | Jakub DUSA / Lara HAMRANOVA | SLOVAKIA |
79 | RUSU Alex / RUSU Maya | ROMANIA |
82 | Nikita KILIEVOI / Anna-Maria POGREBNAJA | ESTONIA |
84 | Arseny RASKATOV / Margarita YURKOVA | RUSSIA |
This list was generated by TopTurnier for Windows V8.2a.