GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2017
GOC Junior II Latin
Competition listing

Final
Rank No. Couple Country
1. 58 Pugachev, German / Tishova, Ariadna RUSSIA
2. 35 Nitu, Eric / Iosub, Antonia Ioana ROMANIA
3. 3 Kiselev, Yaroslav / Philipchuk, Sofia RUSSIA
4. 44 Boriskin, Danila / Ulianova, Elizaveta RUSSIA
5. 115 Perepelitsyn, Egor / Barykina, Maria RUSSIA
6. 82 Zimmer, Maik / Kastalion, Adeline Schwarz-Weiß-Club Pforzheim
5th round
7. 141 Jenner, David / Tuigunov, Elisabeth Die Residenz Münster
8. 94 Josan, Cristian / Tiganu, Anghelina-Patricia MOLDOVA
9. 125 Kurbatov, Kirill / Revel-Muroz, Alexandra RUSSIA
10. 15 Petcu, Andrei / Buzuleac, Bianca ROMANIA
11. 84 Kiselev, Grigory / Krivtsova, Maria RUSSIA
12. 88 Kolmykov, Sergey / Lytaeva, Ksenia RUSSIA
4th round
13. 24 Streletsky, Oleg / Nedbailo, Angelina RUSSIA
14. 42 Glatz, Fabian / Breitmaier, Delia Grün-Gold-Club Bremen
15. 55 Raczek, Hubert / Kowalska, Magdalena POLAND
16. 81 Sukmanov, Yaroslav / Slavogorodskaya, Elizaveta RUSSIA
17.- 18. 56 Trinkus, Augustinas / Salugaite, Neda Elena LITHUANIA
17.- 18. 110 Losiev, Vladyslav / Yuvko, Olesia UKRAINE
19. 54 Tsikhanovskiy, Vladyslav / Cucer, Anastasiia UKRAINE
20. 121 Demidenko, Bogdan / Barvinok, Milana RUSSIA
21.- 22. 21 Toms, Nikita / Sturaine, Laura LATVIA
21.- 22. 50 Kurchinenko, Nikolay / Blinova, Elizaveta RUSSIA
23.- 24. 116 Boariu, Alexandru-Lucian / Bochis-Mutiu, Beatrice ROMANIA
23.- 24. 117 Koznov, Egor / Umanskaya, Irina RUSSIA
3rd round
25. 32 Vovk, Philipp / Wilhelm, Julia Grün-Gold-Club Bremen
26.- 27. 9 Grigoras, Valentin / Danila, Alexandra Ioana ROMANIA
26.- 27. 130 Brener, Ron / Itelman, Michal ISRAEL
28. 23 Mitrofanov, Vladimir / Smirnova, Alexandra RUSSIA
29.- 31. 8 Karpov, Pavel / Kostenko, Irina RUSSIA
29.- 31. 13 Makarov, Ivan / Frolova, Polina RUSSIA
29.- 31. 30 Visockis, Aleksis / Ziemele, Kerija Keita LATVIA
32.- 33. 83 Holm, Leho / Lutter, Marleen ESTONIA
32.- 33. 118 Cazacu, Stefan / Balan, Tatiana MOLDOVA
34. 37 Gorczak, Kasper / Kowalska, Natalia POLAND
35.- 36. 87 Hegyi, Daniel Andras / Gensrich, Angelina Grün-Gold-Club Bremen
35.- 36. 113 Philippov, Mikhail / Pryadko, Tatyana RUSSIA
37.- 38. 122 Kosharov, Maxim / Iogan, Elizaveta RUSSIA
37.- 38. 126 Prannychuk, Maksym / Kushnir, Anna UKRAINE
39. 107 Krupa, Matthew / Billings, Nicole POLAND
40.- 42. 38 Vasiutin, Alexey / Tiurina, Alena RUSSIA
40.- 42. 96 Sotome, Kosei / Sotome, Eika JAPAN
40.- 42. 120 Turcheniak, Oleksandr / Chernikova, Sofiia UKRAINE
43.- 44. 90 Shemanaev, Arkhip / Vorontsova, Alevtina RUSSIA
43.- 44. 134 Boiko, Denys / Nonko, Oleksandra UKRAINE
45.- 46. 49 Bessonov, Aleksey / Kolmagorova, Evgenia RUSSIA
45.- 46. 85 Zhussipbay, Alibek / Kargabaeva, Alua KAZAKHSTAN
47. 139 Yang, Bo / Wang, Zixuan P.R. CHINA
48. 133 Raputa, Kacper / Tylek, Wiktoria POLAND
2nd round
49.- 51. 1 Bauer, Maurizio / Gross, Joanne 1. TSZ im Turn-Klubb zu Hannover
49.- 51. 106 Zhao, Chen / Jin, Zhonghan P.R. CHINA
49.- 51. 109 Startsev, Igor / Khodyreva, Daria RUSSIA
52. 2 Baranyai, Erik Gerhard / Ardelean, Daria Alexia ROMANIA
53.- 54. 51 Babanov, Nikita / Sadrieva, Adilya RUSSIA
53.- 54. 65 Cicchetti, Mattia / Antonelli, Giada ITALY
55.- 56. 14 Grinevics, Andrejs / Razina, Ksenija LATVIA
55.- 56. 148 Maciulskis, Benas / Gaudesiute, Agne Lithuania
57.- 58. 102 Sokolov, Egor / Sorokina, Anastasia RUSSIA
57.- 58. 137 Savov, Boris / Siva, Emma SLOVAKIA
59. 33 Winter, Nikolai / Boyle, Amy IRELAND
60.- 63. 16 Panysh, Dzianis / Kalanitskaya, Palina BELARUS
60.- 63. 18 Urban, Istvan / Urban, Lilla HUNGARY
60.- 63. 101 Ziga, Marco / Badt, Melody Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
60.- 63. 140 Uzdemirov, Yevgen / Preis, Isabel Tanzsportclub Rhythmus, Bamberg
64.- 67. 39 Tong, Qiubo / LI, Yaxuan P.R. CHINA
64.- 67. 64 Cerbauskas, Vilius / Urbonaviciute, Ugne LITHUANIA
64.- 67. 123 Fedotov, Oleksandr / Volosheniuk, Oleksandra UKRAINE
64.- 67. 127 Semiletov, Vasily / Vorobieva, Sofia RUSSIA
68.- 70. 52 Latanauskas, Benas / Samusevic, Ksenija LITHUANIA
68.- 70. 99 Sin, Kam Ho / Lee, Jerry HONG KONG
68.- 70. 129 Senin, Mikita / Buzuk, Alexandra BELARUS
71.- 72. 17 Vasilyev, Ratmir / Dauletkaliyeva, Amina KAZAKHSTAN
71.- 72. 31 Fediai, Artem / Zelenska, Daryna UKRAINE
73. 104 Pia, Andrea / Bussu, Maria ITALY
74. 29 Zima, Jakub / Tepla, Nikola CZECH REPUBLIC
75. 48 Abramov, Alexey / Strelnikova, Polina RUSSIA
76. 40 Gong, Zihao / Shu, YA P.R. CHINA
77.- 78. 66 Bloshenko, Vladyslav / Bondar, Karyna UKRAINE
77.- 78. 108 Makarovas, Laurynas / Chepauskaite, Emilija LITHUANIA
79.- 81. 22 Mütt, Markus / Klass, Kathrin Grün-Gold-Casino Wuppertal
79.- 81. 135 Rak, Roman / Igelska, Katerina UKRAINE
79.- 81. 138 Anschitz, John / Kunz, Juliana TSC Rot-Weiss Karlsruhe
82. 61 Mistr, Rudolf / Indrackova, Monika CZECH REPUBLIC
83. 100 Alemdaroglu, Yigit / Polat, Nehir TURKEY
1st round (2)
84. 103 Shaparau, Mikita / Shautsova, Anastasiya BELARUS
85. 112 Bota, Lucas Alexandru / Cretu, Raluca Maria ROMANIA
86.- 87. 28 Barbosu, Nicolae Daniel / Dancs, Maria Bianca ROMANIA
86.- 87. 95 Spiess, Leon / Domingues da Silva, Giuliana Grün-Gold-Club Bremen
88. 59 Richter, Alexander / Moock, Julietta Braunschweig Dance Company
89. 7 Lan, Yu Hsiang / Huang, Sarah CHINESE TAIPEI
90.- 92. 26 Deines, Daniel / Gergert, Vanessa 1. TC Ludwigsburg
90.- 92. 97 Shu, Ziyuan / Liang, Xinyue P.R. CHINA
90.- 92. 147 Ungureanu, Mihai / Cecoi, Madalina MOLDOVA
93. 143 Nekriata, Arsentii / Vysoka, Anastasiia UKRAINE
94.- 95. 57 Muntean, Radu Constantin / Barbosu, Stefania Fernanda ROMANIA
94.- 95. 60 Kis, Tamas Kristof / Nagyova, Maria SLOVAKIA
96.- 98. 10 Rebeja, Cozmin-Petru / Chiforisin, Valeria MOLDOVA
96.- 98. 19 Eichhorn, Nicolas Aaron / Jewdokimenko, Katharina btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
96.- 98. 41 Hofbauer, Christian / Hofbauer, Marietta TSA Schwarz-Gold d. ESV Ingolstadt
99. 4 Lavrukhin, Daniel / O'Connor, Katie IRELAND
100. 45 Tanasa, Laurentiu / Iovanas, Maria ROMANIA
101. 114 Fischer, Enrico / Poletek, Jagoda btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
102.- 104. 43 Baumann, Kevin / Mast, Valeria Schwarz-Weiß-Club Pforzheim
102.- 104. 62 Chinaev, Efim / Chinaev, Karina TSG Bielefeld
102.- 104. 91 Serenyi, Barnabas Aron / Varga, Liza HUNGARY
105. 144 Kozak, Laszlo / Juhasz, Dora HUNGARY
106. 20 Vishniakov, Aleksandr / Manuylova, Maria RUSSIA
107. 36 Heindrichs, Tassilo / Shpak, Sofiya btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
108. 86 Zgriba, Darius Nicolae / Mosoni, Andreea Cristina ROMANIA
109.- 110. 27 Rau, Steven / Waigel, Maria Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
109.- 110. 47 Chernychenko, Daniel / Schaab, Isabel TSC Saltatio Neustadt im TV 1860 Mußbach
1st round (1)
       

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4a.