GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2017
GOC Junior II Standard
Competition listing

Final
Rank No. Couple Country
1. 86 Reshetnikov, Ivan / Kharinova, Elizaveta RUSSIA
2. 57 Pugachev, German / Tishova, Ariadna RUSSIA
3. 42 Kiselev, Yaroslav / Philipchuk, Sofia RUSSIA
4. 75 Cimbir, Dragos / Rotaru, Beatricia MOLDOVA
5. 29 Perepelitsyn, Egor / Barykina, Maria RUSSIA
6. 28 Shipitsin, Nikita / Zakharova, Anna RUSSIA
4th round
7. 94 Marita, Ciprian / Bumba, Oana ROMANIA
8. 71 Buda, Patrik / Budova, Silvia SLOVAKIA
9.- 10. 48 Fleischer, Tim / Gardellini, Cynthia TC Rot-Weiß Leipzig
9.- 10. 59 Kurbatov, Kirill / Revel-Muroz, Alexandra RUSSIA
11. 78 Shvaibovich, Aliaksandr / Tsikhamirava, Palina BELARUS
12. 6 Jenner, David / Tuigunov, Elisabeth Die Residenz Münster
3rd round
13.- 14. 52 Petcu, Andrei / Buzuleac, Bianca ROMANIA
13.- 14. 55 Cazacu, Stefan / Balan, Tatiana MOLDOVA
15.- 17. 23 Boriskin, Danila / Ulianova, Elizaveta RUSSIA
15.- 17. 89 Tsikhanovskiy, Vladyslav / Cucer, Anastasiia UKRAINE
15.- 17. 111 Panteleev, Igor / Vasilieva, Nadezhda RUSSIA
18. 63 Grinevics, Andrejs / Razina, Ksenija LATVIA
19.- 21. 9 Ionel, Egor / Schumichin, Rita Art of Dance, Köln
19.- 21. 15 Bessonov, Aleksey / Kolmagorova, Evgenia RUSSIA
19.- 21. 70 Vasiutin, Alexey / Tiurina, Alena RUSSIA
22. 25 Sotome, Kosei / Sotome, Eika JAPAN
23.- 24. 5 Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina LATVIA
23.- 24. 53 Karpov, Pavel / Kostenko, Irina RUSSIA
25. 74 Esayan, Artem / Kormyshenkova, Anna RUSSIA
2nd round
26.- 27. 26 Zhussipbay, Alibek / Kargabaeva, Alua KAZAKHSTAN
26.- 27. 40 Demidenko, Bogdan / Barvinok, Milana RUSSIA
28.- 29. 41 Richter, Alexander / Moock, Julietta Braunschweig Dance Company
28.- 29. 101 Brener, Ron / Itelman, Michal ISRAEL
30.- 33. 3 Piirsalu, Enrico / Barjabin, Sarah Sofie ESTONIA
30.- 33. 18 Koznov, Egor / Umanskaya, Irina RUSSIA
30.- 33. 43 Kolmykov, Sergey / Lytaeva, Ksenia RUSSIA
30.- 33. 45 Gromoglasov, Nikolay / Plastinina, Anastasia RUSSIA
34.- 35. 64 Boiko, Denys / Nonko, Oleksandra UKRAINE
34.- 35. 88 Vatamaniuc, Alexandru Andrei / Stanciu, Ioana Daiana ROMANIA
36.- 37. 65 Filipchuk, Ivan / Ganska, Evelina UKRAINE
36.- 37. 85 Holm, Leho / Lutter, Marleen ESTONIA
38.- 40. 7 Losiev, Vladyslav / Yuvko, Olesia UKRAINE
38.- 40. 12 Kosharov, Maxim / Iogan, Elizaveta RUSSIA
38.- 40. 44 Chernyshev, Stepan / Golovatik, Sofia RUSSIA
41. 49 Burdin, Sergey / Sitnikova, Anastasia RUSSIA
42.- 44. 33 Besleaga, Radu Stefan / Pentiuc, Anna-Daria-Mitzura ROMANIA
42.- 44. 107 Ameljushenko, Alari / Kallas, Sandra ESTONIA
42.- 44. 110 Los Chovanec, Oliver / Sachova, Tyna CZECH REPUBLIC
45.- 46. 20 Ipate, Mateo / Stelea, Sonia-Maria ROMANIA
45.- 46. 51 Makarovas, Laurynas / Chepauskaite, Emilija LITHUANIA
47. 103 Dobranis, Denis / Vacar, Iris ROMANIA
48.- 49. 36 Sokolov, Egor / Sorokina, Anastasia RUSSIA
48.- 49. 38 Nikitin, Nikita / Moraru, Natalia MOLDOVA
50. 80 Shemanaev, Arkhip / Vorontsova, Alevtina RUSSIA
1st round
51. 60 Krupa, Matthew / Billings, Nicole POLAND
52. 61 Fediai, Artem / Zelenska, Daryna UKRAINE
53.- 54. 62 Mütt, Markus / Klass, Kathrin Grün-Gold-Casino Wuppertal
53.- 54. 84 Abramov, Alexey / Strelnikova, Polina RUSSIA
55.- 56. 47 Urban, Istvan / Urban, Lilla HUNGARY
55.- 56. 95 Mitrofanov, Vladimir / Smirnova, Alexandra RUSSIA
57.- 58. 66 Vasilyev, Ratmir / Dauletkaliyeva, Amina KAZAKHSTAN
57.- 58. 72 Raputa, Kacper / Tylek, Wiktoria POLAND
59. 13 Giorgetti, Emanuele / Lenzerini, Alessia ITALY
60.- 62. 39 Lavrukhin, Daniel / O'Connor, Katie IRELAND
60.- 62. 79 Kis, Robert / Suciu, Adriana ROMANIA
60.- 62. 108 Kozak, Laszlo / Juhasz, Dora HUNGARY
63.- 65. 16 Shu, Ziyuan / Liang, Xinyue P.R. CHINA
63.- 65. 90 Burant, Jan / Placha, Eliska CZECH REPUBLIC
63.- 65. 106 Mistr, Rudolf / Indrackova, Monika CZECH REPUBLIC
66.- 67. 4 Brajinovic, Emanuel / Kiselev, Viktoria 1. TC Ludwigsburg
66.- 67. 27 Sin, Kam Ho / Lee, Jerry HONG KONG
68.- 69. 69 Yang, Bo / Wang, Zixuan P.R. CHINA
68.- 69. 97 Josan, Cristian / Tiganu, Anghelina-Patricia MOLDOVA
70.- 71. 34 Baranyai, Erik Gerhard / Ardelean, Daria Alexia ROMANIA
70.- 71. 67 Lan, Yu Hsiang / Huang, Sarah CHINESE TAIPEI
72.- 73. 32 Vovk, Philipp / Wilhelm, Julia Grün-Gold-Club Bremen
72.- 73. 105 Kutscher, Maxim / Bar, Angelina btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
74.- 75. 19 Alemdaroglu, Yigit / Polat, Nehir TURKEY
74.- 75. 76 Ziga, Marco / Badt, Melody Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
76. 21 Babanov, Nikita / Sadrieva, Adilya RUSSIA
77.- 81. 1 Handschuh, Roman / Gottselig, Maria TC Rot-Weiß Leipzig
77.- 81. 17 Rebeja, Cozmin-Petru / Chiforisin, Valeria MOLDOVA
77.- 81. 77 Tanasa, Laurentiu / Iovanas, Maria ROMANIA
77.- 81. 82 Rak, Roman / Igelska, Katerina UKRAINE
77.- 81. 91 Hegyi, Daniel Andras / Gensrich, Angelina Grün-Gold-Club Bremen
82. 10 Kis, Tamas Kristof / Nagyova, Maria SLOVAKIA
83.- 86. 35 Vishniakov, Aleksandr / Manuylova, Maria RUSSIA
83.- 86. 37 Bota, Lucas Alexandru / Cretu, Raluca Maria ROMANIA
83.- 86. 46 Heindrichs, Tassilo / Shpak, Sofiya btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
83.- 86. 109 Rasehorn, Paul-Lucas / Wolfgram, Lara-Svantje TSV Rot-Gold Torgelow 1990
87.- 93. 8 Schmitz, Laurenz / Schmitlein, Julia Braunschweig Dance Company
87.- 93. 24 Schmelzer, Laurenz / Schuricht, Ronja TSC Silberschwan Zwickau
87.- 93. 31 Nemarnik, Jan / Karacic, Nika CROATIA
87.- 93. 56 Zgriba, Darius Nicolae / Mosoni, Andreea Cristina ROMANIA
87.- 93. 68 Fischer, Enrico / Poletek, Jagoda btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
87.- 93. 81 Urban, Anri / Urban, Anriette TSG Marburg
87.- 93. 104 Chinaev, Efim / Chinaev, Karina TSG Bielefeld

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4a.