GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2017
GOC Juveniles II Latin
Competition listing

Final
Rank No. Couple Country
1. 24 Razvan Andrei Zaharia / Ana Maria Tarzianu ROMANIA
2. 12 Maxim Tereshin / Uliana Zelikovskaya RUSSIA
3. 23 Nikita Kulpin / Ksenia Pecheritsina RUSSIA
4. 21 Stefan Alexandru Padurariu / Anastasia Herman ROMANIA
5. 54 Volodymyr Kolchyntsev / Nadiia Andreieva UKRAINE
6. 7 Alex Rusu / Maya Rusu ROMANIA
7. 4 Kipras Kura / Morta Batutyte LITHUANIA
4th round
8. 30 Nikolaj Gutsol / Meida Kybartaite LITHUANIA
9. 11 Vladimir Vyrleev / Maria Proshletsova RUSSIA
10. 43 Eduard Victor Pislaru / Maria Georgiana Mihalache ROMANIA
11. 58 Bogdan Ursoi / Arina Romanenco MOLDOVA
12. 9 Nikita Khilman / Anastasia Arkhipova RUSSIA
3rd round
13. 72 Mikhail Lapturov / Daria Tishkova RUSSIA
14.- 15. 34 Georgy Skorikov / Lilia Khakimova RUSSIA
14.- 15. 40 Alexandru Vatafu / Dea Floriana Ciuca ROMANIA
16. 6 Mateusz Stawowy / Sara Silva POLAND
17. 47 Timofey Kostenko / Varvara Eremina RUSSIA
18. 66 Nikita Shchurov / Angelina Ignatyeva FINLAND
19. 62 David Stefan Dumitrescu / Stefania Mihaela Stanciu ROMANIA
20. 64 Ihar Ivash / Maryia Chasnyk BELARUS
21.- 23. 42 Alexandr Khvan / Kira Pak KAZAKHSTAN
21.- 23. 46 Patriks Pauls Klaperis / Marija Golubeva LATVIA
21.- 23. 61 Mikhail Paradeyev / Sabina Azizova KAZAKHSTAN
24. 48 Andrey Starikov / Arina Gladkikh RUSSIA
25. 69 Andrey Zharkov / Anastasia Petrova RUSSIA
26. 65 Albert Gabriel Sovar / Bianca Teodora Florescu ROMANIA
2nd round
27. 68 Robert Paul Petrea / Delia Stefania Onofrei ROMANIA
28.- 29. 3 Angel-Sebastian Tufa / Sofia-Elena Pandelea ROMANIA
28.- 29. 60 Yaroslav Stoma / Sofia Bitter RUSSIA
30.- 31. 38 Arti Raul Aavik / Milana Rosanna Maasik ESTONIA
30.- 31. 49 Alexandru Scoarta / Alexandra Ciorba MOLDOVA
32.- 33. 50 Florin Mathe / Alexandra Fort ROMANIA
32.- 33. 67 Rares Plesa / Cezara Duca ROMANIA
34.- 36. 28 Alexey Ostrovskiy / Ekaterina Kostikova RUSSIA
34.- 36. 32 Shenghang Sun / Xinmiao Tian P.R. CHINA
34.- 36. 39 Egor Polscin / Paula Rosca MOLDOVA
37. 22 Alisher Raimjanov / Kamilla Mirzaaxmedova UZBEKISTAN
38.- 39. 15 Roman Samsonov / Maria Mulyukina RUSSIA
38.- 39. 20 Stefa-Bogdan Ciucu / Iliescu Maria Bianca ROMANIA
40. 55 David Parsegian / Evelina Khusnullina RUSSIA
41. 8 Danila Fedulov / Vladislava Sizova RUSSIA
42.- 43. 16 Andrii Nikitonok / Kateryna Diachuk UKRAINE
42.- 43. 31 Valentin Novikov / Mariia Gorbach UKRAINE
44.- 45. 25 Bogdan Pop / Mara Lechintan ROMANIA
44.- 45. 36 Martin Makarov / Keiri Semre ESTONIA
46.- 47. 41 Michel Kaminsky / Isabell Reich btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
46.- 47. 63 Savva Pozidis / Dominica Jakusewitsch Ahorn Club, TSA im Polizei-SV Berlin
48. 73 Maksym Boyko / Anastasiya Kopach Ukraine
1st round
49.- 50. 2 Laszlo Annus / Hanna Kamilla Benyi HUNGARY
49.- 50. 18 Peter Janzen / Lilien Wilhelm TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg
51.- 54. 5 Adam Breki Tryggvason / Eva Karen Olafsdottir ICELAND
51.- 54. 14 Tadhg Woods / Mia Jameson IRELAND
51.- 54. 17 Nick Mogilevskis / Arina Ulfovich TSC Aurora Dortmund
51.- 54. 35 Daniil Gont / Janna Tarnorutskyi Schwarz-Weiß-Club Pforzheim
55.- 56. 10 Kyrylo Avtushko / Chiara Rapino Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
55.- 56. 44 Antonio Stillante / Siria Campagner ITALY
57. 53 Jayden Guan-Xu Chen / Chih-Hsien Chou CHINESE TAIPEI
58.- 60. 1 Roberts Ceimers / Amanda Aksenoka LATVIA
58.- 60. 27 Alexander Kuzmichenko / Anna Boos btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
58.- 60. 56 Yigit Segmen Akgul / Basak Okyay TURKEY
61. 19 Gabor Krisztian Juhasz / Johanna Kocsis HUNGARY
62. 59 Justin Rettich / Janika Trunov TSC Saltatio Neustadt im TV 1860 Mußbach
63.- 64. 26 Roman Schmidt / Anastasia Elkin Ahorn Club, TSA im Polizei-SV Berlin
63.- 64. 51 Arturs Hugo Strokss / Elizabete Peksena LATVIA
65. 37 Julian-Artur Manasaitov / Erika Buchmüller TSC Rot-Weiss Karlsruhe
66. 33 Martin Steger / Mia Theurer 1. TC Ludwigsburg
67.- 68. 13 Daniel Shreyder / Eveline Ishchenko TSC Rot-Weiss Karlsruhe
67.- 68. 71 Steurer Arjan / Aroa Martin SWITZERLAND

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4a.