17/Aug/2019 - YOK - GOC Youth 10-Dance
Startlist

Last updated: 14/Aug/2019, 11:44

No. Couples Country
  1   Qiu, Jingzhe / Wang, Chenzhu P.R. CHINA
  2   Matveev, Dmitriy / Grabar, Sofia RUSSIA
  3   Nyborg, Mathias / Kristensen, Nikita Loew DENMARK
  4   Sardari, Dumitru / Lungu, Felicia MOLDOVA
  5   Hamada, Rui / Gronne Minke, Anne Sophie DENMARK
*  6   Cimbir, Dragos / Rotaru, Beatricia MOLDOVA
  7   Xia, Weiyi / Li, Manqi P.R. CHINA
  8   Agaurov, Egor / Vorobieva, Sofia RUSSIA
  9   Bortlik, Adam / Brozkova, Eva CZECH REPUBLIC
  10   Apaev, Maxim / Evstigneeva, Margarita RUSSIA
  11   Guo, Zhengxin / Wang, Siyao P.R. CHINA
  12   Pavlyshyn, Maksym / Chorna, Alina-Yustyna UKRAINE
  13   Zubenko, Ilya / Gonchar, Anastasiia RUSSIA
  14   Ying, Wangyu / Zhang, Siqi P.R. CHINA
*  15   Untu, Vladislav / Baryshnikova, Polina MOLDOVA
  16   Kostarev, Albert / Lutsenko, Anna RUSSIA
  17   Li, Gen / Yang, Shuqing P.R. CHINA
  18   Büttner, Moritz / Matthies, Emily Tanzsportzentrum Leipzig
  19   Mächtig, Laurin / Stubert, Xenia Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
  20   Golovachev, Andrey / Vodianikova, Elizaveta RUSSIA
  21   Chornii, Dmytro / Lozinska, Valeriia UKRAINE
  22   Song, Lulin / Liu, Siyi P.R. CHINA
  23   Leontiev, Andrey / Tulchinskaya, Agata RUSSIA
*  24   Kolotukhin, Nikita / Dobriakova, Elizaveta RUSSIA
  25   Boldojan, Iulian Constantin / Dinca, Roxana ROMANIA
  26   Li, Yusong / Gao, Jiaxun P.R. CHINA
  27   Schweiger, Kai / Ziaja, Julia TTC Erlangen
  28   Novikau, Alessandro / Dittmar, Anastasija TSC Aurora Dortmund
  29   Lan, Yixiao / Wang, Zijiao P.R. CHINA
  30   Jenner, David / Tuigunov, Elisabeth Die Residenz Münster
  31   Chen, Bowen / Wang, Xinyin P.R. CHINA
  32   Stryjski, Maximilian / Szabelska, Michalina POLAND
*  33   Pugachev, German / Tishova, Ariadna RUSSIA
  34   Dao, Yanfangsuo / Yang, Mengyao P.R. CHINA
  35   Khrushch, Andriy / Povolokina, Maryna UKRAINE
  36   Albelda, Joan / Maroto, Vanesa SPAIN
  37   Chen, Siqi / Duan, Ketong P.R. CHINA
  38   Nikitin, Nikita / Moraru, Natalia MOLDOVA
  39   Porcesco-Gozun, Anton / Sereda, Irina MOLDOVA
  40   Zahariev Aguilar, Ivan Valeri / Borgoyakova, Arina SPAIN
  41   Fleshler, Itay / Ayvazov, Neta ISRAEL
*  42   Marochkin, Ivan / Fomina, Victoria RUSSIA
  43   Yang, On San / Lei, Cheok I MACAO
  44   Yang, Zichen / Li, Yitong P.R. CHINA
  45   Sizemov, Matvey / Yakunina, Inna RUSSIA
  46   Zhou, Luochen / Huang, Jingjing P.R. CHINA
  47   Jiang, Yiqi / Song, Ziao P.R. CHINA
  48   Seretin, Patrik / Pilic, Ema CROATIA
  49   Zhang, Maosen / Tai, Duoya P.R. CHINA
  50   Petrov, Sergey / Agaurova, Varvara RUSSIA
*  51   Sitovs, Danila / Levchenko, Violetta LATVIA
  52   Lan, Yu Hsiang / Weng, Ariel CHINESE TAIPEI
  53   Canizares Calabuig, Victor / Ye, Alba SPAIN
  54   Jin, Shengyu / Bai, Jingyu P.R. CHINA
  55   Lavrukhin, Daniel / Boyle, Amy IRELAND
  56   Varnitcyn, Sergei / Poulsen, Cassandra Juul DENMARK
  57   Sarvarov, Almaz / Safina, Adelina RUSSIA
  58   Huang, Lei / Chang, Shiyu P.R. CHINA
  59   Kang, Xinyu / Wang, Wuyue P.R. CHINA
*  60   Zhigarev, Vladislav / Epeykina, Diana RUSSIA
  61   Avershin, Egor / Feshchuk, Veronika RUSSIA
  62   Brück, Jakub / Makarenko, Marina CZECH REPUBLIC
  63   Wang, Kaihang / Ouyang, Yuting P.R. CHINA
  64   Kovshov, Artem / Zukhar, Elizaveta RUSSIA
  65   Chirpac, Alin-Emanuel / Chirpac, Madalina-Emanuela MOLDOVA
  66   Bonilla Torres, Marc / Culebradas Cruz, Ainhoa SPAIN
  67   Auring, Jens Kristian / Aune, Amalie NORWAY
  68   Ma, Xiaojie / Huang, Bei P.R. CHINA
*  69   Müller, Daniel / Gommer, Anna Bielefelder TC Metropol
  70   Grinevics, Andrejs / Dobrovolskyte, Kornelija LATVIA
  71   Tomanek, Jonas / Kosmakova, Sarka CZECH REPUBLIC
  72   Sivukhin, Mikhail / Saetskaya, Elena RUSSIA
  73   Shen, Yongkun / Ge, Qing P.R. CHINA
  74   Kiselev, Yaroslav / Philipchuk, Sofia RUSSIA
  75   Beginin, Artem / Korshunova, Polina RUSSIA
  76   Scalora, Alessandro / Ward, Sofia UNITED STATES OF AMERICA
  77   Du, Shangran / Wang, Xiangyi P.R. China
*  78   Brener, Ron / Itelman, Michal ISRAEL
  79   Wang, Yufeng / Liu, Shuyan P.R. China
  80   Hoffmann, David / Zbarashchuk, Elisabeth TTC Erlangen
  81   Pikulin, Mikhail / Hoffmeister, April Danija Dance Unlimited Zürich
  82   Kaldaru, Kaspar / Pukk, Agneta ESTONIA
  83   Richter, Alexander / Scherer, Sophie Braunschweig Dance Company
  84   Burneikis, Karolis / Sekaite, Izabele LITHUANIA
  85   Sotome, Kosei / Sotome, Eika JAPAN
  86   Wijitkoon, Anucha / Phandech, Pasraporn THAILAND
*  87   Nikolaev, Egor / Raskatova, Aleksandra RUSSIA
  88   Shu, Ziyuan / Liang, Xinyue P.R. CHINA
  89   Mistr, Rudolf / Indrackova, Monika CZECH REPUBLIC
  90   Lin, Shuo / Sun, Hanruo P.R. CHINA
  91   Tsikhanovskiy, Vladislav / Tsikhanovska, Veronika UKRAINE
  92   Novokhatko, Artur / Yefimova, Alina UKRAINE
  93   Comsa, Dragos-Marian / Alexandra Cristina, Bujor ROMANIA
  94   Krupa, Mateusz / Nonko, Oleksandra POLAND
  95   Barthel, Richard / Mindru, Madalina TC Rot-Weiß Leipzig
  96   Ladyzhensky, Nikita / Sternard, Ekaterina RUSSIA
  97   Kapitan, Filip / Rudy, Sarlota CZECH REPUBLIC

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8b.